TeSwap'a Hoşgeldiniz

SWAP

“Swap” kelime olarak “değiştirmek, değiş tokuş etmek” anlamına gelmektedir. “Swap” kelimesi otomobillerin modifiiyesin de kullanılan bir uygulamanın tabiri haline gelmiş aslında. Yani mevcut aracınızı modifiye etmenin farklı bir yolu da denilebilir. Kaba tabirle mevcut aracınıza, teknik anlamda uygulanabilir olan önden çekiş , arkadan itiş olmasına göre değişen, daha güçlü bir versiyon yada modelin motor ve diğer aksamlarının, aracınıza uygulanmasıdır. Endüstriyel olarak uzun test süreçlerinden geçirilmiş olan atmosferik tip araçların, motor ömürleri sonradan turboyla modifiye edilmiş araçlardan hiç şüphesiz daha fazladır diye düşünüyorum. Sanırım swap işlemini çekici hale getiren sebeplerden birisi de budur.

Günümüzde her motorun her araca uygulanabildiğini hiç şüphesiz görmekteyiz. Ancak bunlar maliyetle ilgili süreçler. Aracın orjinal karoserinde değişiklik yapılmadan uygulanabilen swap işlemlerinin, sürdürülebilir performans açısından daha iyi sonuçlar verdiğini düşünüyorum. Japon araçlarının özellikle Honda, Nıssan, Mazda vs gibi araçların swap işlemine daha uygun olduğunu ve bu konuda geniş bir ürün yelpazesinin olduğunu söylememiz gerek.

CHIP TUNING / YAZILIM

Daha fazla tork ve güç isteyenlere özel hizmetimiz olan chip tuning / yazılım hizmetimizle aracınızın beygir gücünü arttırıyoruz.

MODİFİYE

Aracın görüntüsü ve performansı üzerinde yapılan her türlü değişiklik işlemi modifiye olarak tabir edilmektedir.

Oto TAMİR

Aracınızda meydana gelebilecek her türlü mekanik arızayı en hızlı ve ekonomik şekilde gidermekteyiz.

SWAP

Kelime karşılığı değiştirmek olan bu tabiri , otomobil camiasında genelde mekanik ünitelerin veya grupların değiştirilmesi olarak ele alabiliriz.

BİR SORUNUZ VAR MI?

0 222 323 49 59

Tuning, Aksesuar

ÜRÜNLER

TESWAP

Kaliteli ve Profesyonel Hizmet HEMEN ARAYIN Fırsatlardan Yararlanın İLETİŞİM
Araç Sayısı
Yol Yardımı
Mutlu Müşteri
Tuning / Yazılım